Nieuwe filmpjes geven goed beeld postacademische cursussen CPO

01 mrt 2012

Het Centrum voor Postacademisch Juridisch Onderwijs (CPO) heeft filmpjes gemaakt over de VSO-cursussen ‘Vastgoed’, ‘Huurrecht’, ‘Personen- en familierecht’, ‘Civiel jeugdrecht in beweging’ en ‘Jeugdstrafrecht in beweging’.

In elk filmpje komen docenten en cursisten aan het woord over inhoud en opzet van de cursus. Zo legt in het filmpje over de cursus Vastgoed, universitair hoofddocent burgerlijk recht mr. J.J. Dammingh uit hoe de cursus in elkaar zit en wat men ervan opsteekt.

Het CPO is verbonden aan de Nijmeegse rechtenfaculteit, maar zet niet alleen docenten in van de faculteit. Een groot deel van de docenten die door het CPO worden aangetrokken is afkomstig uit de rechtspraktijk. In de filmpjes komt nadrukkelijk aan de orde dat de CPO-cursussen zijn gebaseerd op de wetenschap en zijn gericht op de dagelijkse beroepspraktijk. Door het inzetten van docenten die zich hebben bewezen op wetenschappelijk gebied én vaste voet hebben in de praktijk. Zo komt in het filmpje over de cursus Huurrecht jhr. mr. J.L.R.A. Huydecoper (advocaat-generaal bij de Hoge Raad der Nederlanden) aan het woord, en in het filmpje over Civiel jeugdrecht en Jeugdstrafrecht mr. drs. W.L.J.M. Duijst (forensisch arts / strafrechter Rechtbank Arnhem / onderzoeker UMC St. Radboud).

De filmpjes zijn te bekijken op de volgende pagina’s:

Met de nieuwe filmpjes wil het CPO cursisten een extra mogelijkheid bieden om zich vooraf goed te informeren over cursussen waarvoor zij belangstelling hebben.

Geef een reactie

Vox Magazine

Het onafhankelijke magazine van de Radboud Universiteit

lees de laatste Vox online!

Vox Update

Een directe, dagelijkse of wekelijkse update met onze artikelen in je mailbox!

Wekelijks
Nederlands
Verzonden!