Nijmeegse in Christchurch
De aardbeving van 6.3 op de Schaal van Richter, trof ook Nederlandse toeristen in Nieuw Zeeland. Ilse Pepping, die haar scriptie over social media en usability design schreef aan de Radboud Universiteit (Universitair Sportcentrum), was net in Christchurch toen de beving plaatsvond. Tussen de naschokken door blogt en twittert ze over wat ze meemaakt.
Naschokken
‘Insane, net een enorme #earthquake meegemaakt in #christchurch . Ik ben oké, alleen heel erg geschrokken’. Dat schreef Ilse Pepping vanochtend vroeg op Twitter. Het epicentrum van de aardbeving, waarbij inmiddels 65 doden zijn gevallen en veel schade is aangericht, bevond zich op tien kilometer van het verblijf van Pepping. Nu, uren later, houdt ze haar volgers up-to-date door te twitteren en bloggen over wat ze ziet en meemaakt. ‘Bah, voel me echt naar nou. Alles begint nu een beetje te bezinken. Ik kan niet echt ontspannen in bed liggen, laat staan slapen!’ schrijft ze. Radio 1 interviewde Pepping over wat ze heeft meegemaakt en gezien.
Volgen
Ook op de hoogte blijven van de aardbeving in Nieuw Zeeland en meekijken door de ogen van een Nederlandse backpacker? Kijk op haar site of volg Ilse op Twitter: @ipepping. /Carolien Dircken